Ferie zimowe z MOSiR

fot. MOSiR Mysłowice

Dzisiaj rozpoczęły się ferie zimowe na Śląsku. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci, młodzież, a także rodziców do aktywnego ich spędzenia. W jego ofercie znalazło się wiele atrakcji oraz ciekawe wycieczki.

Na każdy dzień zimowych wakacji przygotowano zajęcia dla najmłodszych i tych trochę starszych. Każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie i zamiast siedzieć w domu, będzie mógł skorzystać z okazji do aktywnej zabawy. Przygotowano zajęcia taneczne, turnieje siatkówki i piłki nożnej, a także gry i zabawy w szkołach. Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny.

Poza tym MOSiR zaplanował aż trzy wyjazdy na narty do Beskid Areny, Mountain Resort w Szczyrku i Wisły Cieńków oraz dwa wyjazdy do aquaparków Nemo i Aqadromu. Te atrakcje wymagają wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 32 317 18 02 i opłaty: 5 zł dzieci, 20 zł dorośli.

Warto też odwiedzać lodowisko w Parku Słupna, zwłaszcza w piątki, kiedy odbywać się będą ice party. Pierwsze już 2 lutego w stylu Minionków lub Trolli. Na Facebooku trwa głosowanie.

Szczegółowe informacje dotyczące ferii z MOSiR znajdziecie tutaj i na plakacie poniżej.

Plakat MOSiR

Komentarze