Kup kalendarz i wesprzyj podopiecznych mysłowickiej fundacji

fot. MFPPC

Pod koniec października Mysłowicka Fundacja Po Pierwsze Człowiek zaprosiła mieszkańców na wernisaż wystawy wyjątkowych fotografii. Ich bohaterami były osoby, które na co dzień zmagają się z niepełnosprawnościami, oraz ci, którzy niosą im pomoc. Pokłosiem wystawy „Amazing Girls and Fantastic Boys” są zdjęcia zebrane w formie kalendarza. Dochód z jego sprzedaży zasili konto fundacji.

– Kalendarze powstały z myślą o dzieciakach z naszej fundacji, by pomóc im w rehabilitacji i dać szansę na pełne życie w przyszłości. Nasi podopieczni potrzebują fachowej pomocy każdego dnia. Jeśli nie otrzymają jej dziś, jutro nie będą samodzielni. Tyle jest warta ich rehabilitacja. Każda godzina terapii przybliża dzieci do samodzielnego życia w przyszłości – tłumaczy Monika Sarnecka, wiceprezes Mysłowickiej Fundacji Po Pierwsze Człowiek.

Gdzie można nabyć kalendarze z fotografiami mysłowiczanina Michała Wiecznego? – W portierni Szkoły Podstawowej nr 13, sklepo-kawiarni Amarantus, sklepie kosmetycznym przy ul. Bytomskiej, kserotechnice przy Starokościejnej, studiu fryzjerskim Fenomania przy Krakowskiej, a także pod numerem telefonu 785 609 636 – wylicza Monika Sarnecka. I dodaje: – Przy wsparciu jednego z bohaterów wystawy udało nam się zaprosić do współpracy drukarnię, która wydrukowała 250 sztuk kalendarzy. Dziś potrzebujemy waszej pomocy, by zachęcić do nabycia tego pięknego kalendarza wszystkich chętnych mieszkańców.

fot. MFPPC

Komentarze