MOSiR zaprasza do Ojcowa

fot. MOSiR

Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje akcję „Lato w mieście”, w ramach której wszyscy chętni mogą pojechać do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Uczestnicy zwiedzą Osadę Młynarską Boroniówkę, Grotę Łokietka, kaplicę na wodzie, Bramę Krakowską oraz Źródełko Miłości. Jeśli wystarczy czasu, organizatorzy chcą zakończyć wyjazd zobaczeniem Maczugi Herkulesa oraz zamku w Pieskowej Skale.

Wycieczka odbędzie się 23 sierpnia. Wyjazd do Ojcowa zaplanowano na godz. 7.30, a powrót w okolicach 16-17. Zbiórka na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej MOSiR (ul. Bończyka 32z). Cena wycieczki to 10 zł dla dzieci i młodzieży uczącej się oraz 30 zł dla osób dorosłych. Wpłaty należy dokonać najpóźniej 16 sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona do 48 osób. Zapisy już trwają! Można zgłosić się osobiście w ośrodku lub telefonicznie pod numerem: 32 317 18 02.

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Druki są dostępne na stronie MOSiR lub stacjonarnie. Wszyscy uczestnicy powinni zaopatrzyć się w suchy prowiant oraz ciepłe ubranie do zwiedzania groty, w której może być zimno. W programie wycieczki przewidziana jest dłuższa przerwa, by chętne osoby zjadły ciepły posiłek na własny koszt.

Komentarze