MOK zaprasza na Akcję Lato!

fot. ARAmedia

Akcja Lato 2015 z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Została wzbogacona o szereg wyjazdów na terenie Śląska, które będą łączyć w sobie zwiedzanie, warsztaty i rekreację. – Naszym celem jest wykorzystać każdą minutę przyjemnie i pożytecznie. Nie ma mowy o nudzie – zapewniają organizatorzy.

Dom kultury to nie przechowalnia, ale fabryka pozytywnych emocji, dobrej zabawy i poznawczych rozmaitości. Każdy dzień w każdej z dziewięciu placówek zaplanowany został ze szczególną starannością. Ogólnie obowiązująca zasada jest następująca: poniedziałki stoją pod znakiem spacerów i rekreacji, wtorki i czwartki to różnorodne warsztaty stacjonarne, od plastyki, przez taniec, po teatr i szachy, środy są zarezerwowane na Kino Młodego Widza, piątki na wyjazdy poza miasto.

Tegoroczną nowością jest zwiększona ilość wyjazdów do najatrakcyjniejszych miejsc na Śląsku, m.in. Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, kopalni Guido w Zabrzu, Muzeum Chleba w Radzionkowie, aquadromu w Rudzie Ślaskiej czy zamku w Będzinie. Wyjazdy łączą zwiedzanie z warsztatami i rekreacją. Szczegółowy plan wycieczek znajdziecie tutaj.

W lipcu będzie czynnych pięć placówek MOK:

W sierpniu pozostałe cztery:

Pod linkami zapoznacie się z harmonogramami zajęć w poszczególnych ośrodkach.

Dzięki letnim zajęciom młodzi mysłowiczanie będą mogli spędzić wakacje w sposób ciekawy, będąc pod okiem opiekunów. Akcja Lato organizowana jest dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Więcej informacji na temat letnich zajęć uzyskacie pod numerem telefonu 32 222 66 70, a także na stronie internetowej www.m-ok.pl. Regulamin, cennik i kartę uczestnika pobierzecie tu. Zapisy już trwają!

Nadesłano przez: MOK
Komentarze